Останній дзвоник 2019


Ось і завершився 2018/2019 навчальний рік для дітей Станіславської ОТГ та села Олександрівка. З початком літнього оздоровчого періоду випускники дитячих садочків стали майбутніми першокласниками. Школярі нарешті позбулися важких портфелів і поринули у спекотні та солодкі літні канікули. Для когось свято останнього дзвоника стало відправною станцією у доросле життя.

Засновник компанії "ЕКО ЛЕНД" Бахтін Артем Павлович вітає всіх випускників, вчителів, школярів, батьків, вихователів, директорів та завучів із завершенням навчального року та початком канікул. Бажаємо вам чудового настрою, удачі і радості у всьому. Нехай здійсниться заповітна мрія і літній відпочинок буде цікавий та насичений яскравими враженнями.

Вже зараз кожен випускник стоїть перед вибором: зелений портфель чи рожевий; зошити на 36 чи 48 аркушів; йти до 10 класу або поступати в коледж; стати журналістом чи моделлю. І скільки б доріг не готувало для вас життя: правильних та неправильних, важких та легких, світлих і темних – ваші батьки пишатимуться вами за будь-яких обставин. Для них ви завжди залишитеся маленькими першачками, які з боязливою посмішкою крокуватимуть на свій перший шкільний урок.