Білозерська громада

Представляємо вашій увазі конкурсне відео від еко активістів Білозерської громади

Компанія "ЕКО ЛЕНД" за підтримки Бахтіна Артема Павловича проводить відео конкурс "Корисні звички нашого села / громади (обираємо екологічне)". До вашої уваги представляємо відео від Білозерської громади: Ковальчук Тамара Сергіївна, Житяков Богдан Максимович, Щербина Дарія Андріївна, Скочеляс Катерина Сергіївна, Соболь Софія Ігорівна, Новіков Ростислав Олександрович, Поліщук Костянтин Володимирович, Поліщук Максим Леонідович.

"Ми вирішили прийняти участь у конкурсі від "ЕКО ЛЕНД", адже хочемо виявити творчій потенціал учасників, їх індивідуальні здібності, а також визнати себе відповідальними за збереження навколишнього природного середовища. Також важливим є те, щоб виховати в молоді мотивацію і звички екологічної поведінки по відношенню людини до природи".

Музиківська СГТ

Пропонуємо переглянути відео роботу від Музиковської СГТ про актуальні еко проблеми сьогодення

Компанія "ЕКО ЛЕНД" за підтримки Бахтіна Артема Павловича проводить відео конкурс "Корисні звички нашого села / громади (обираємо екологічне)". Вашій увазі відео робота від Музиківської СГТ: Докієнко Олена Сергіївна та Серба Мар'яна Сергіївна.

"Вирішили привернути увагу громади, показати до чого призводить відсутність корисних ЕКО звичок і як саме слід їх розвивати! Адже наше майбутнє - в наших руках!"

"Корисні звички нашої громади. Обираємо екологічне!"

Музиківська СТГ

На знак пошани ми звикли приносити на кладовище штучні квіти. Їх багато, вони красиві та не в'януть, не потребують догляду і значних витрат. Спочатку це дійсно виглядає гарно та яскраво. Але, з часом, штучна краса для померлих стає загрозою для живих. Відомо, що пластикові прикраси швидко втрачають колір і вигляд, тому за місяць-два їх викидають, навіть не думаючи про те, що:

- синтетична тканина розкладається 40 років;
- пластик з впаяним всередину дротом 100-180 років;
- яскрава фарба забруднює токсинами ґрунт і воду;
- під час спалювання, радіус діоксинового забруднення становить 24 км.

І все це відбувається щороку на території всієї України та не тільки. Тому, аби не гаяти часу ми почали діяти, починаючи з себе.

Активістами Музиківської СТГ було створено ролик соціального характеру , статті про шкоду штучних квітів, уся ця інформація надалі була розміщена на усіх офіційних сторінках громади. Це дійсно змусила багатьох людей переосмислити дану ситуацію Та подивитися з іншого боку на наслідки використання штучних квітів. Адже вони є справді вражаючими! Головним є те, що ми врешті зрозуміли - ми в силах зупинити цей колообіг самі! Цього року ми остаточно вирішили - альтернативою штучним квітам можуть стати вінки з живих квітів та хвої, живі квіти висаджені в ґрунт, газонна трава, сухоцвіти та свічки.

Ми будемо формувати цю корисну звичку ще впродовж багатьох років. Пам'ятаємо що найкращим даром для померлих і наша щира молитва і добрі справи. Тож, створюючи штучну красу для померлих, не забувайте про майбутнє живих!

Докієнко О.С."

Село Кізомис

До вашої уваги відео експеримент від дівчини-активістки із села Кізомис

Компанія "ЕКО ЛЕНД" за підтримки Бахтіна Артема Павловича проводить відео конкурс "Корисні звички нашого села / громади (обираємо екологічне)". Раді представити відео Чухрай Анастасії Анатоліївни від села Кізомис.

"Хочу змінити ставлення своїх односельчан до екології нашого селища. І показати на своєму прикладі, що спочатку потрібно починати зміни з себе, а потім підтягнуться і інші. І неважливо скільки вам років чи ким ви працюєте, кожен малесенький вклад хороший він чи поганий позначиться на природі села."