З Днем незалежності, Україно!


Вже 29 років наша держава незалежна. Сьогодні, як і більше чверть століття потому ця незалежність дається своїм синам і дочкам тяжкою працею. Життєві перепони, збройні конфлікти на Сході, новий вірус. Та не зважаючи на труднощі сьогодні цей день для України і ми відзначаємо світле свято – День незалежності!

Станіславська громада пролунала гучними концертними програмами. Відповідно до епідеміологічної ситуації нашого регіону всі медичні норми було дотримано, за що окрема подяка організаторам, які взяли на себе відповідальність і доклали максимум зусиль для того, щоб жителі мали змогу знову вийти на концерт та насолодитися музичними композиціями від наших місцевих талантів.

Засновник компанії "ЕКО ЛЕНД" Бахтін Артем Павлович щиро вітає всі зі святом! Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах та завтрашньому дні. Міцного здоров'я, успішної реалізації всіх планів, благополуччя, миру та добра в кожній родині. З Днем Незалежності!