Новорічна казка для кожної дитини


Діти – важлива та невід’ємна частина нашого життя, яка приносить радість, щастя та позитив. Та не даремно говорять, що чужих дітей не буває і кожен маленький житель нашої планети заслуговує на любов та піклування. То ж і в цьому році Дід Мороз не оминув малят з особливими потребами та дітей-сиріт.

За ініціативи та підтримки засновника компанії "ЕКО ЛЕНД" Бахтіна Артема Павловича до цих діток прийшла новорічна казка. І, звісно, нічого б не отрималося без плідної співпраці компанії "ЕКО ЛЕНД" з колективом Станіславського, Широкобалківського та Олександрівського будинків культури, бібліотеки села Олександрівка та соціальних працівників. Завдяки команді КЗ КДК "Лідер", Симоньянц Світлані Миколаївні та головному спеціалісту соціального розвитку компанії "ЕКО ЛЕНД" Горб Вадиму Сергійовичу діти отримали незабутні емоції від театралізованого дійства "Новорічні пригоди Лускунчика", відпочили, пограли в цікаві ігри та просто весело провели час. І на останок діти отримали подарунки від самого Діда Мороза та виконавчого директора компанії "ЕКО ЛЕНД" Воловик Олександри Сергіївни. На дітей із Олександрівки чекала новорічна ігрова програма з Дідом Морозом та солодкими подарунками.

Хочемо подякувати всім, хто приймав участь у проведені новорічних заходів такого формату, тим, хто не пожалкував свого часу і в післясвятковій метушні прийшов, відрепетирував, виїздив, зібрав та провів свято для дітей! Також, приймайте найкращі побажання та вітання з Новим роком та Різдвом від Бахтіна Артема Павловича.

Творіть добро і воно обов’язково поверниться вам!