Історія заснування компанії "ЕКО ЛЕНД"

Початком діяльності компанії "ЕКО ЛЕНД" став 2015 рік. Під керівництвом засновника Бахтіна Артема Павловича компанія розпочала свою діяльність у селах Херсонської області Олександрівка, Станіслав, Широка Балка та Софіївка. Базується "ЕКО ЛЕНД" у селі Олександрівка та має окремий офіс у Станіславі.

Розпочавши свою роботу на місці перебування агро компанія встановила рекордну ціну за гектар орендованої землі для поточного регіону, ставши стимулом розвитку конкурентноспроможності Білозерського району.

На сьогоднішній день компанія "ЕКО ЛЕНД" займається орендою та обробкою земель сільськогосподарського значення на території Херсонського району. Бахтін Артем Павлович активно підтримує села на території перебування: школи і дитячі садки, установи та медичні заклади. Також, Артем Павлович допомагає молоді: надає підтримку на розвиток спорту, освіти та культури у громаді.

Компанія продовжує вести свою роботу на території Херсонської області. Ми віримо, що відповідальність до своєї справи, надійні умови та стабільність взаємовідносин стануть рушійною силу до розвитку не тільки нашої області, а й України в цілому. Адже дуже важливо, щоб наш край ріс і процвітав!

"На благо людям, з любов’ю до землі!"