Святкування Дня захисника України


День захисника України – офіційне державне свято з 2015 року. В цей день українці вшановують пам’ять полеглих воїнів, котрі стали на захист незалежності та суверенітету нашої держави. Цього року їх подвиги згадали й майбутні захисники – дошкільнята-козачата.

10 жовтня у Станіславському ЦРД-ЗДО "Казка" відбулося свято до Дня козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці. Маленькі станіславці, вихованці старшої групи, були офіційно прийняті в козачата. На це захопливе дійство був запрошений представник компанії "ЕКО ЛЕНД" Горб Вадим Сергійович. Разом із почесними гостями, батьками та дітьми він став свідком цікавої пригоди, яку підготували для дошкільнят три Козака, щоб удостоїти дітей високим званням – козачата.

11 жовтня гостей радо зустрів Широкобалківський ЗДО ясла-садок "Світлячок". Дошкільнята розважали присутніх веселими піснями та жвавими таночками. Перевіряли дітей на міцність Козак та Українка цікавими естафетами та завданнями на спритність. На останок за свою сміливість та відважність маленькі козачата були нагороджені медалями.

Ось такими цікавими та насиченими були дитячі свята до Дня захисника України. Впевнені, що всі присутні отримали чудовий передсвятковий настрій. Дякуємо працівникам закладів дошкільної освіти та їхнім батькам за великий вклад у виховання спортивних і талановитих майбутніх захисників нашої країни!