День вишиванки


Щороку в Україні у третій четвер травня відзначають День вишиванки. Це свято відносно нове для нас, проте воно стало користуватися широкою популярністю особливо у молоді.

За давніх часів і до нині високо ціниться ручна робота. Українська сорочка – вишиванка – це дорогоцінний труд, майстерний спокій, дань своїй історії. В Україні є більше сотні вишивальних технік і у кожного регіону своя. Найвідомішими являються хрестик, гладь, низь, мереження, бігунець, плетіння. З давен така сорочка була не просто одягом, а справжнім оберегом, відводячим лихо від родини. Вишита сорочка - символ здоров’я, добробуту та краси, щасливої долі й родової пам'яті, любові та святковості. Коли говорять, що людина народилася в сорочці, мають на увазі, що це - щаслива людина.

Засновник компанії "ЕКО ЛЕНД" Бахтін Артем Павлович вітає з цим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури – з Днем вишиванки. Як символ зв’язку поколінь, що будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Команда компанії "ЕКО ЛЕНД" бажає вам процвітання та мирного неба такого ж світлого як біла вишиванка!