Миколай прийшов до нас!


Знову настало чудове передноворічне свято, одне з найулюбленіших для дітей в усьому світі. Сьогодні Святий Миколай крокував від хати до хати і ховав під подушку для слухняної малечі солодкі подарунки. Миколай не оминув і дитячі садочки.

У Станіславському закладі дошкільної освіти центрі розвитку дитини "Казка" на дітей окрім подарунків чекало справжнє свято: лісова красуня, веселі розваги, пісні і таночки. Вихованці Широкобалківського ясел-садка "Світлячок" зустріли свято веселими іграми та віршиками, жвавими таночками та піснями, отримали позитивні емоції разом із друзями та вихователями. До Олександрівського ясел-садка завітала справжня казка - малята змогли поринути у неймовірний світ солодких снів та зимових фантазій і в довершення отримати подарунки. Сьогодні разом з дітками заряджалися позитивом представники компанії "ЕКО ЛЕНД" Воловик Олександра Сергіївна, Прилуцький Сергій Васильович та Горб Вадим Сергійович, які мали змогу бути присутніми на цих незабутніх та чарівних зимових розвагах.

Дорослі і діти з нетерпінням чекають новорічних свят та продовжують щиро вірити в дива. Тож нехай Святий Миколай допоможе здійснити усі бажання і принесе у Ваші домівки здоров’я, достаток та щастя!