Вітаємо з початком нового навчального року


Вітаємо з початком нового навчального року

Ось і завершилася найтепліша пора року. На зміну прийшла жовтогаряча осінь. Кожного року ми мріємо, ставимо перед собою задачі, будуємо плани на літній період і як цікаво першого осіннього дня згадувати все, що встигли зробити за літо. Компанія "ЕКО ЛЕНД" не є виключенням. На сьогоднішній день наші орендодавці продовжують отримувати орендну плату. Також, ми в свою чергу і надалі підтримуємо ініціативну молодь наших сіл та громад.

31-го серпня відбулося нагородження учасників відео конкурсу "Корисні звички нашого села / громади (обираємо екологічне)". Діти отримали корисні, а головне екологічні подарунки від засновника компанії "ЕКО ЛЕНД" Бахтіна Артема Павловича.

Осінь розкриває для нас нові перспективи, ставить нові задачі. Тому саме цікаве ще попереду.

Сьогодні хочемо привітати всіх школярів та їхніх батьків, педагогів, директорів, дошкільників та вихователів, студентів, учнів спеціалізованих закладів, керівників з початком нового навчального року 2021 – 2022. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, продуктивним і наповниться тільки зразковими результатами, новими досягненнями та хорошим настроєм!