Безоплатна Юридична допомога


Відповідно до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" та Положення про Юридичну клініку під патронатом ТОВ "ЕКО ЛЕНД" за підтримки Бахтіна Артема Павловича з метою вирішення юридичних питань населення на території сіл Софіївка, Широка Балка, Станіслав та Олександрівка функціонує Юридична клініка з надання безкоштовної юридичної допомоги. Задля забезпечення доступу представників соціально-вразливих груп суспільства до правової допомоги та захисту їхніх інтересів вже понад сотня жителів Станіславської громади та села Олександрівка звернулися за допомогою до безоплатної Юридичної клініки та отримали її.

Юридична клініка спрямована на консультування малозабезпечених верств населення, складання правових документів, ведення справ за дорученням громадян. Керуючись повагою до права, справедливості та людської гідності, зберігаючи конфіденційність та об’єктивність безоплатна консультація допоможе вирішити питання галузей сімейного, спадкового, трудового, цивільного, прав соціального забезпечення та з питань захисту прав дитини.

Компанія "ЕКО ЛЕНД" буде і надалі підтримувати роботу безоплатної Юридичної клініки задля продовження формування правової культури громадян. Адже незнання закону не знімає відповідальність. Проте незнання власних прав позбавляє нас багатьох можливостей.