Змагання з футзалу між Станіславським ЗПЗСО ім. К. Й. Голобородька та Широкобалківським ЗПЗСО

Футбол - один з найпопулярніших видів спорту. Професійні спортсмени зі світовим визнанням або шкільні команди-початківці – всіх об’єднує командна гра.

22 січня у селі Станіслав відбулися змагання з футзалу між шкільними футбольними командами Станіславської ЗПЗСО ім. К. Й. Голобородька та Широкобалківської ЗПЗСО вікова категорія – 11 років. Командами було розіграно 2 тайма по 20 хвилин. За результатами першого перемогу одержали станіславці з рахунком 4:6. Спортсмени докладали неабияких зусиль, проявили справжню витримку, виборювали кожен гол. Матч завершився з рахунком 10:6 на користь Станіславу.

Футболістів привітала начальник відділу освіти Потапова Анжела Юріївна та від Станіславського відділу освіти, як організаторів, нагородила команди почесними грамотами. А від компанії "ЕКО ЛЕНД" діти отримали смачні подарунки.

Дякуємо всім хто прийняв участь у змаганнях. Слова вдячності вчителям з фізкультури Білуті Віталію Теодоровичу та Янику Олександру Андрійовичу за те, що готуєте гарне поповнення до Футбольних клубів "Бригантина" та "Атлантика".